بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس
فروش دستگاه پرس ضایعات آهن

فروش دستگاه پرس ضایعات آهن :در صنایع و کارخانه هایی که در کشور ما فعالیت دارند، وسعت بسیار مختلفی از تجهیزات و دستگاه ها استفاده می شوند که بدون وجود هر یک از آنها صنعت کشور با مشکل مواجه خواهد شد.

اما خوشبختانه با وجود شرکت های تولید کننده دستگاه های سنگین صنعتی در کشور ما نظیر: ماشین سازی برادران صادقی به میزان مورد نیاز در جامعه این دستگاه ها تولید می شوند و نیاز صنعتی کشور را برطرف می کنند.

از جمله دستگاه های بسیار مهم در صنایع که توسط ماشین سازی برادران صادقی تولید می شود، باید به دستگاه پرس ضایعات آهن اشاره کرد که در این مطلب قصد بررسی آن را داریم.

دستگاه پرس ضایعات آهن آلات جیست؟

دستگاه پرس ضایعات آهن چیست؟

دستگاه پرس ضایعات اهن همان طور که از نام آن مشخص است، به دستگاهی گفته می شود که برای پرس کردن ضایعات آهن به کار می رود و با استفاده از این دستگاه در ابتدا ضایعات اهن به ابعاد کوچک تبدیل می شوند و قطعات کوچک تری می شوند و پس از آن عملیات پرس هیدرولیک بر روی آنها صورت می گیرد که با انجام این کار آهن و فلزات کاملا مچاله و ریز می شوند.

انواع دستگاه پرس ضایعات آهن:

دستگاه پرس را در انواع مختلفی می توان تهیه کرد که کاربرد هر یک از انواع آن متفاوت است.

مهم ترین انواع دستگاه پرس ضایعات آهن عبارتند از:

پرس های دستی:

پرس های دستی در دو نوع پرس های اهرمی و دستی قابل تهیه هستند که در بین انها پرس های اهرمی برای فرم دادن ورقه های نازک فلزی استفاده می شوند و پرس های پیچی برای فرم دادن به ورقه های نازک فلزی و مقوایی به کار می روند. از پرس های اهرمی برای برش کاری نیز استفاده می شود.

پرس های مکانیکی:

پرس های مکانیکی نیز دارای دو نوع مختلف همچون پرس های اصطکاکی و ضربه ای هستند و برای اموری مانند: برشکاری و سوراخ کاری و یا فرمکاری مورد استفاده قرار می گیرند.

پرس های اصطکاکی دارای دو چرخ طیار هستند که در مرکز انها الکترو موتور قرار دارد و به واسطه این الکترو موتور به حرکت در می آید.

پرس های ضربه ای به عنوان یکی از معمولی ترین انواع پرس ها شناخته می شود که با فرم ها و مدل های مختلفی تولید می گردند.

پرس های پنوماتیکی:

پرس های پنوماتیکی از جدیدترین انواع دستگاه پرس ضایعات آهن هستند که توسط مجموعه ماشین سازی برادران صادقی به شما عزیزان ارائه داده می شوند. این پرس ها از یک سیلندر پیستونی پنوماتیکی برخوردار هستند که برای سوراخ کاری و فرم کاری مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد دستگاه پرس ضایعات آهن:

دستگاه پرس ضایعات آهن را برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می دهند که در بخش های فوق تا حدودی به انها اشاره کردیم. کاربرد این دستگاه ها به صورت واضح تر از قبیل زیرند:

  • پراسکاری

  • فرم کاری

  • جوش کاری

  • اهنگری

  • بازیافت

  • برشکاری

  • سوراخ کاری

  • و…

ایمنی و دستگاه پرس ضایعات آهن:

دستگاه پرس در انواع مختلف آن به عنوان یک دستگاه پر خطر محسوب می شود که اگر افراد ایمنی را به درستی رعایت نکند و آن را جدی نگیرند، دچار حادثه خواهند شد. از این جهت پیش از آغاز فعالیت با این دستگاه باید در ابتدا از خطرات آن آگاه بود و سپس با رعایت نکات ایمنی به استفاده از آن در محیط های صنعتی پرداخت.

توصیه می کنیم که حتما لباس ایمنی برای استفاده از این دستگاه بپوشید و نهایت دقت و احتیاط را به خرج دهید. از شوخی کردن در اطراف دستگاه بپرهیزید و پیش از روشن کردن آن اطراف دستگاه را چک کنید تا چیزی بین تیغه های دستگاه قرار نگرفته باشد.

فروش دستگاه پرس ضایعات آهن:

با توجه به اینکه صنایع زیادی در ایران از این دستگاه بهره می برند، شرکت های مختلفی تولید کننده و ارائه دهنده دستگاه پرس در انواع مختلف آن هستند اما در این میان یکی از بهترین مجموعه هایی که فروش دستگاه پرس ضایعات آهن را انجام می دهد، مجموعه برادران صادقی است که از نشان استاندارد برای دستگاه های تولیدی خود برخوردار است و دستگاه های بسیار با کیفیتی را تولید می کند.

برای اینکه انواع مختلف دستگاه پرس ضایعات را از این مجموعه تهیه کنید، تنها کافی است تا از طریق تلفن های تماس درج شده در وب سایت با همکاران ما ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار داده شود.

نویسنده

seokar seokar

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا پلاس ...