بیش از 10 سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. اونوم یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

آخرین خبرها
اطلاعات تماس

مجموعه برادران صادقی  از سال 1361 وارد عرصه ی بازار فلزات رنگی گردید.این مجموعه در سال 1364 به عنوان بنیانگذار صنعت ماشین سازی با عنوان برادران صادقی اقدام به ساخت اولین دستگاه پرس کوچک با ابعاد کلی 150*70*60 سانتیمتر و با قابلیت تولید بسته های 60*30 نمود. به تدریج به دلیل نیاز صنعت، استقبال بازار و ترغیب مشتریان، تولید بسته های پرس با ابعاد متنوع و بهره گیری از دانش و فن آوری روز در دستور کار ماشین سازی برادران صادقی قرار گرفت.از سال 1387 به دلیل توسعه ی صنعت فولاد کشور و مشارکت بیشتر بخش خصوصی در تامین خوراک آهن برای کارخانجات ذوب آهن، نیاز برای واردات دستگاه پرس از خارج از کشور افزایش یافت.

از سال 1387 به دلیل توسعه ی صنعت فولاد کشور و مشارکت بیشتر بخش خصوصی در تامین خوراک آهن برای کارخانجات ذوب آهن، نیاز برای واردات دستگاه پرس از خارج از کشور افزایش یافت.در همین راستا کارخانه برادران صادقی به منظور حمایت از برنامه های توسعه ملی و ایفای رسالت خود در پشتیبانی از صنعت داخلی اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های پرس در اندازه های بزرگ، تمام اتوماتیک و هوشمند نمود…بیشتر بخوانید

از سال 1387 به دلیل توسعه ی صنعت فولاد کشور و مشارکت بیشتر بخش خصوصی در تامین خوراک آهن برای کارخانجات ذوب آهن، نیاز برای واردات دستگاه پرس از خارج از کشور افزایش یافت.در همین راستا کارخانه برادران صادقی به منظور حمایت از برنامه های توسعه ملی و ایفای رسالت خود در پشتیبانی از صنعت داخلی اقدام به طراحی و ساخت دستگاه های پرس هیدرولیک ضایعات در اندازه های بزرگ، تمام اتوماتیک و هوشمند نمود.

در سال 1391 با توجه به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی، ماشین سازی برادران صادقی اقدام به جذب نیروهای جوان و با استعداد نمود. همچنین در این سال با بالابردن ظرفیت تولید دستگاه های پرس، نیاز بازار داخل به دستگاه های خارجی  را به حداقل رسانید.

ماشین سازی برادران صادقی در سال 1396 سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال با انباشت 39 سال تجربه ی ارزشمند و با دعوت به همکاری مشاوران مدیریتی، مهندسین مجرب و کارگران ماهر تیمی حرفه ای را در ابعاد مختلف که شامل طراحی، ساخت، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش ساماندهی نمود که در حال حاضر مفتخر به تولید پیشرفته ترین دستگاه های پرس ضایعات آهن می باشد.

هم اکنون پرچم افتخار صادرات دستگاه های پرس ضایعات فلزی به کشور های آسیایی در دستان ماشین سازی برادران صادقی می باشد

تیم تخصصی گروه ماشین سازی برادران صادقی

تحقیق و توسعه...

واحد تحقیق و توسعه ماشین سازی برادران صادقی از مهندسان شناخته شده در صنعت و همچنین کارشناسان با تجربه تشکیل شده است. بنا به نیاز بازار و درخواست مشتری، در این واحد طراحی و ساخت انواع دستگاه های پرس ضایعات فلزی خاص به لحاظ مشخصات فنی و ابعاد، مطابق با شرایط خریدار و همچنین طراحی و ساخت انواع سیستم های هیدرولیک و اتوماسیون کنترل ماشین ها مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا صورت می گیرد. این واحد در تلاش است تا با مطالعه و تحقیق درباره بازار و نیاز صنعت بهترین دستگاه ها را با توجه به نیاز مشتری طراحی و تولید کند.
01
01
تیم متخصص

02
02
نیاز سنجی بازار

03
03
ارائه محصولات منحصر بفرد

آرین نوبهار

آرین نوبهار

طراح
حسن صادقی

حسن صادقی

مدیرعامل شرکت
محمدرضا کیان

محمدرضا کیان

مدیر IT
خانم منصوری

خانم منصوری

مدیر بازرگانی
خانم محمدی

خانم محمدی

مدیر مالی

حتما برای کسب اطلاعات بیشتر با ما از طریق لینک زیر در ارتباط باشید.