درباره ما

تاریخچه کارخانه برادران صادقی:

برداردان صادقی از سال 1361 وارد عرصه بازار فلزات رنگی گردید. در سال 1364 به عنوان بنیان گذار صنعت ماشین سازی برادران صادقی اقدام به طراحی و ساخت اولین دستگاه پرس کوچک با ابعاد  60  * 70 * 150 سانتیمتر و با قابلیت تولید بسته های خروجی 30 * 60 نمودند. به تدریج به دلیل نیاز صنعت، استقبال بازار و ترغیب مشتریان، تولید دستگاه های پرس با ابعاد متنوع و بهره گیری از دانش و فناوری روز در دستور کار کارخانه برادران صادقی قرار گرفت.

از سال 1387 به دلیل توسعه صنعت فولاد کشور و مشارکت بیشتر بخش خصوصی در تأمین خوراک آهن برای کارخانجات ذوب آهن، فشار برای واردات دستگاه های پرس از خارج از کشور افزایش یافت. در همین راستا کارخانه برادران صادقی به منظور حمایت از برنامه های توسعه ملی و ایفای رسالت خود در پشتیبانی از صنعت داخلی به طور جدی اقدام به گسترش ظرفیت های تولیدی و طراحی و ساخت دستگاه های پرس در اندازه های بزرگ، تمام اتومات و هوشمند نمود. 

در سال 1396 کارخانه برادران صادقی با انباشت 35 سال تجربه ارزشمند و با دعوت به همکاری مشاوران مدیریتی، مهندسان مجرب و کارگران ماهر، تیمی حرفه ­ای را در ابعاد مختلف؛ طراحی، ساخت، کنترل کیفیت و خدمات پس از فروش ساماندهی نمود که در حال حاضر مفتخر به تولید پیشرفته ترین دستگاه های پرس ضایعات آهن در کشور می­باشد.

  • جاده خاوران - روبروی کارخانه سیمان - بعد از پمپ بنزین امام رضا
  • 33575363
  • 33463270
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آدرس کارخانه

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.